Šis ir viens no izplatītākajiem jautājumiem ko saņemam no klientiem. Un nav vienas atbildes, kas derēs visiem, jo katrs mājoklis un katra problēma prasa citādāku risinājumu. 

Šoreiz apskatīsim dažādas telpas un kādu labumu var nest rekuperatora uzstādīšana tajās.

Guļamistaba 

Rekuperatora uzstādīšana guļamistabā ir labākais lēmums veselīgākam un patīkamākam miegam. Rekuperators nakts režīmā darbojas klusi un tas netraucēs nedz jūsu, nedz jūsu bērna miegu.

Piekritīsiet, ka gulēt istabā ar svaigu gaisu ir daudz patīkamāk nekā pieelpotā, karstā istabā, ar sausu gaiss (šāds guļamistabu mikroklimats vairāk ir raksturīgs apkures sezonas laikā un, ja istaba ir papildu siltināta).

Rekuperators nodrošinās istabu ar vienmērīgu svaigā gaisa pieplūdi, pareizā temperatūrā.

Nav jāuztraucas par to, ka no rekuperatora nāks auksts gaiss vai, ka tas sapūtīs jūs, kā tas var gadīties guļot ar atvērtu logu vai ar kondicionieri istabā.

Virtuve 

Tev noteikti ir pazīstama situācija, kad pēc zivs pagatavošanas, māja pēc šādām vakariņām smaržo vēl ilgi. Lai arī cik garšīgs būtu ēdiens, ir nepatīkami, ka ar šo smaku savelkās drēbes un mēbeles. PRANA rekuperatora uzstādīšana virtuvē sekmē nepatīkamo smaku izvadīšanu no virtuves daudz veiksmīgāk nekā atvērtais logs vai tvaika nosūcējs.

Vienmērīga gaisa pieplūde, vienlaicīgi ar gaisa izvadīšanu no virtuves ,veicinās gaisa cirkulāciju un smakas no ēdiena gatavošanas neiesūksies visā mājoklī.

Par cik virtuve bieži vien ir savienota ar dzīvojamo istabu, atkarībā no izvēlēta rekuperatora modeļa, var tikt panākta ventilācija arī ārpus virtuves zonas.

Dzīvojamā istaba 

Labs variants, kur izvietot rekuperatoru, jo bieži vien šī ir apdzīvotākā zona mājoklī, kur parasti arī notiek svinības. Telpās, kur atrodas visvairāk cilvēku, gaisa ventilācija ir nepieciešama vairāk. Ja, dzīvojamā istaba ir atvērta tipa vai ar atvērtām durvīm, ar viena rekuperatora palīdzību (atkarībā no modeļa) var nodrošināt lielākas platības ventilāciju. Parasti klienti arī izvēlās šo telpu, kur uzstādīt rekuperatoru.

Mūsu speciālisti spēs Tev palīdzēt atrast piemērotāko telpu un rekuperatora modeli balstoties uz Tavām vēlmēm un ēkas specifiku.

Sazinies ar mums!